Хочуть захопити Одесу: Наталія Гуменюк розповіла, якою є загроза наступу окупантів на півдні

Російські пропагандисти погрожують, що захоплять всю територію півдня, а поітм буде "битва за Одесу". Бравадні заяви опупантів прокоментувала начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, інформують Патріоти України із посиланням на FREEДОМ.

"Про те, що буде битва за Одесу, було оголошено ще 24 лютого 2022 року, коли диктатор оголосив про свої наміри. В принципі протягом усього часу повномасштабного вторгнення ворог не відмовлявся від пріоритетів, які спрямовані на південні регіони. Ми розуміємо, що це теж є його зоною інтересу. Але водночас результативність роботи, яка була проведена Силами оборони півдня за цей уже практично рік повномасштабного вторгнення, серйозно похитнула віру в те, що це вже так обов’язково трапиться. Навіть у найбільш упереджених адептів "русского міра", — сказала вона.

Гуменюк наголосила, що інформаційний фронт має дуже велику силу, вплив на психіку людей, на уми населення. Тому РФ просто намагається залякати українців, просуваючи таку дезінформацію.

Контрдиверсійна робота на півдні

Також вона розповіла, що українські захисники продовжують контрдиверсійну роботу, яку розпочали ще задовго до повномасштабного вторгнення. "На жаль, ворог намагається, продовжує свої спроби вербувати людей, які, можливо, чекали на "русскій мір", і мають певні схильності до цієї ідеології. Однак Сили оборони у співпраці з Силами безпеки ведуть досить ефективну контрдиверсійну роботу і результати ми не приховуємо, демонструємо їх, щоб було зрозуміло, що ця робота має протидію", — підсумувала Наталія Гуменюк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Техніка старша за Путіна: Росія знімає зі зберігання танки Т-54 (фото)

середа, 22 березень 2023, 14:00

Аналітики Conflict Intelligence Team (CIT) з'ясували, що з резервної бази на Далекому Сході почали вивозити радянські танки сімейства Т-54/55. У розпорядженні команди CIT виявилися фотографії ешелону, що перевозить згадану вище військову техніку з Дале...

"Особливо смішно читати, що жінки облаштуються і вивезуть чоловіків": Українка - про досвід життя за кордоном

середа, 22 березень 2023, 12:53

"Знаєте, останнім часом дуже дратують панічні настрої та істерики щодо того, що Україну покинуть найкращі й вже не повернуться. ЗМІ та соцмережі сповнюють соцопитування та графіки, що показують, скільки населення виїхало та скільки збирається повернути...