Погрози українським дипломатам виходять за межі навіть терористичної пристойності, - Огризко

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко прокоментував терор українських дипломатів, що стався у 12 країнах, зокрема надіслані пакунки з очима тварин, передають Патріоти України.

«Намагаюся прослідкувати всю наші дипломатичну історію новітнього часу. Відверто кажучи, такого не пам’ятаю. Такого не було. Знаєте, терористи завжди щось вигадують. Вигадували пакуночки з білим порошком, речі, які мали б залякати, але воно було в межах якоїсь терористичної пристойності. Тут вже виходить за всі межі», — вважає Огризко.

На думку дипломата, за терором стоять не маніяки, а Росія: «Знаєте, дуже багато маніяків, щоб одночасно в різних країнах і всі чомусь зациклені на дипломатичних установах України. Тобто думаю, що маніяк один і ми добре знаємо, звідки цей маніяк іде. <...> Це просто деградація путінського режиму вже до „мишей“, як кажуть. Це вже здрібнення настільки непристойне, що про це, мабуть, не варто й говорити».

Також Огризко називає такі вчинки Росії «агонією перед кінцем» і вважає, що навряд чи у такий спосіб вдасться залякати українських дипломатів.

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Демонстративне ігнорування Європою очевидних "дірок" в санкціях під самим носом виглядає... негарно", - Голобуцький

четвер, 9 лютий 2023, 0:15

"Обурення й скарги європейських політиків і міжнародних структур на «недостатній ефект від антиросійських санкцій» не виглядають аж такими щирими. Бо по суті ситуація один в один як давно знайома нам причина: «Якби була політична воля...». Тоді з Росії...

"В будущем убийство Мангушева вполне может оказаться первым выстрелом Гражданской войны в РФ", - Іван Яковина

четвер, 9 лютий 2023, 0:00

"В больнице Стаханова (Кадиевки) сегодня умер Игорь Мангушев. Это был очень нехороший человек – фашист, садист и убийца. Наряду с этим он создал и руководил единственной в ЛДНР успешно действовавшей группой радиоэлектронной борьбы против украинских дро...