
Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко прокоментував терор українських дипломатів, що стався у 12 країнах, зокрема надіслані пакунки з очима тварин, передають Патріоти України.
«Намагаюся прослідкувати всю наші дипломатичну історію новітнього часу. Відверто кажучи, такого не пам’ятаю. Такого не було. Знаєте, терористи завжди щось вигадують. Вигадували пакуночки з білим порошком, речі, які мали б залякати, але воно було в межах якоїсь терористичної пристойності. Тут вже виходить за всі межі», — вважає Огризко.
На думку дипломата, за терором стоять не маніяки, а Росія: «Знаєте, дуже багато маніяків, щоб одночасно в різних країнах і всі чомусь зациклені на дипломатичних установах України. Тобто думаю, що маніяк один і ми добре знаємо, звідки цей маніяк іде. <...> Це просто деградація путінського режиму вже до „мишей“, як кажуть. Це вже здрібнення настільки непристойне, що про це, мабуть, не варто й говорити».
Також Огризко називає такі вчинки Росії «агонією перед кінцем» і вважає, що навряд чи у такий спосіб вдасться залякати українських дипломатів.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...