Політолог і публіцист Андрій Піонтковський у захваті від того, як турецький президент Ердоган поводить себе стосовно Путіна, передають Патріоти України.
"Вкотре президент Туреччини продемонстрував, хто у цій парі (Путін-Ердоган) є альфа-самцем, адже це він позначив раз і назавжди ще два роки тому під час Карабаської війни. Тоді він дуже серйозно виступив на боці свого союзника Азербайджану, а Путін з'явитися на війну злякався. Відтоді їхні стосунки зупинились назавжди. І зараз Ердоган дав майстер-клас західним політикам, як треба розмовляти з цим кремлівським виродком. Я думаю, Ердоган нагадав йому, що чорноморський флот Туреччини має абсолютну перевагу над чорноморським флотом Росії. Крім того, Туреччина ні у чому не поступається, якщо говорити про так звані повітряно-космічні війська", - зазначив Піонтковський.
Політолог вважає, що Туреччина могла би швидше знищити чорноморський флот РФ, ніж США. "Я звертаюся до західних політиків, учасників сьогоднішньої наради Великої сімки, яка два дні триватиме у Німеччині, вчіться в Ердогана, як спілкуватися з цим мерзотником. Бо Ердоган не вагається, коли потрібно використовувати військову силу, як він це показав у Карабаській війні. Припустимо, що Путін вирішив би стояти на своєму і вийти з зернової угоди, то це б означало, що не дозволяється турецьким кораблям везти українське зерно. Американці погрожують за півгодини знищити чорноморський флот РФ, якщо буде ядерний напад на Україну, і я їм вірю. А Ердоган знищив би російський чорноморський флот не за пів години, а за 15 хвилин, якби росіяни напали на турецький корабель. І Путін це розуміє. Готовність застосовувати силу і політичну волю – ось дуже простий рецепт", - підсумував Піонтковський.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...