"Покращень не буде десятиліттями, росіянам не варто тішити себе ілюзіями": Експерт - про стан економіки РФ

Економіст Борис Кушнірук переконаний, що занепад російської економіки буде продовжуватись десятиліттями, передають Патріоти України.

"У довгостроковій перспективі щось колись у Росії буде відновлюватись. Оскільки територія та населення нікуди не дінуться. Втім, у найближчі десятиліття ситуація виглядає вкрай погано. Деградація економіки РФ буде продовжуватись. До того ж поки існуватиме поточний режим у Росії, покращень економічного стану там не буде точно", - пояснив Кушнірук.

Економіст наголосив, що санкційний тиск на РФ не буде послаблюватись. "Захід не буде скасовувати санкції проти РФ. Санкційний режим буде продовжуватись дуже довго. Це ілюзія, про яку говорять тільки росіяни. До того ж є поняття розвитку, яке базується на певних пріоритетах. Тому, коли пріоритетом країни є зовнішня агресія, то ні про який розвиток не йдеться", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...