Поки армії РФ не вистачає зброї: Паніка Путіна дає Україні вікно можливостей, - The Economist

Остання заява Володимира Путіна про часткову мобілізацію і ядерний шантаж у бік України і Заходу свідчать не про його силу, а про паніку. Про це йдеться в матеріалі The Economist, передають Патріоти України.

На думку авторів матеріалу, час не на боці російського президента. Наприклад, навіть у частковій мобілізації є свої нюанси.

"Резервістів не потрібно вчити влучно стріляти, але вони все одно потребують навчання поводженню з новою екіпіровкою і умовами місцевості. Якщо їх розгорнути занадто рано, вони будуть масово гинути. Їх можна було б вклинити в уже існуючі виснажені підрозділи. Це полегшило б Росії оборону своїх рубежів, хоча, можливо, і не забезпечило б нових наступів", - пишуть журналісти.

На масовий призов, про що пишуть російські ЗМІ, Путін піти не зможе, бо це загрожуватиме його режиму. Зазначається, що у Путіна після втечі його солдатів з Харківської області недостатньо зброї для більших сил вторгнення.

Пройдуть місяці, перш ніж путінська "часткова мобілізація" змінить ситуацію на місцях. Це дає Україні вікно можливостей, йдеться в матеріалі. Західні союзники повинні збільшити поставки озброєнь, включаючи ракети більшої дальності. Західна зброя не повинна використовуватися для нападу на саму Росію, але удари по території України, які Росія збирається незаконно анексувати, не повинні бути заборонені.

"Захід також повинен навчати більше українських солдатів. У країні багато високомотивованих потенційних захисників, але поки тільки Велика Британія пропонує базову підготовку великій кількості людей. Інші члени НАТО повинні негайно втрутитися, можливо, розділивши роботу так, щоб один союзник зосередився на протиповітряній обороні, інший - на артилерії і так далі. Чим більше своїх земель Україна зможе відвоювати до прибуття російських підкріплень, тим сильнішою буде її позиція", - пояснюють аналітики.

Наразі Путін сподівається, що західні країни, яким не вистачає мужності для довгострокової підтримки ЗСУ, скоротять поставки зброї і змусять Україну погоджуватися на російський варіант "досягнення миру".

"Путін намагається показати силу, тому що він ослаблений, і російський народ починає це відчувати. Україна повинна підтримувати темп на полі бою. Мир настане, коли російські громадяни зрозуміють, що Путін програє і не може перемогти", - підкреслюють автори публікації.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

ЗСУ можуть закріпитися на Кінбурнській косі та продовжити звідти контрнаступ у Херсонській області, - ISW

понеділок, 28 листопад 2022, 6:29

Російські оборонні позиції свідчать про те, що окупанти сприймають перспективу українського контрнаступу через річку Дніпро як серйозну загрозу. Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що набір укріплень армії РФ на Кінбурнсь...