Поки НАТО мовчить: Реалістичне відео з кадрами бомбардувань у Берліні блискавично розійшлось соцмережами

Що би трапилося зі столицею Німеччини, якби її, як і Україну, бомбардувала Росія.

У мережі з'явилося відео, на якому показано, що би трапилося зі столицею Німеччини, якби її, як і Україну, бомбардувала Росія. Кадри вибухів змонтовано за допомогою спецефектів, передають Патріоти України.

У такий спосіб автори приєднуються до закликів багатьох – закрити небо над Україною. Ролик опублікувало видання ТСН у Telegram-каналі.

"Якби війна дісталася Берліна..." – конторко йдеться у підписі до кадрів.

На них дівчина робить селфі на тлі Бранденбурзьких воріт, над якими через секунду пролітає і скидає бомби ворожий літак. Далі "вибухає" 368-метрова берлінська телевежа, яка є найвищою будівлею в Німеччині і другою за висотою в Європі. Також під вороже бомбардування потрапляють інші визначні пам’ятки й звичайні житлові квартали Берліна.

"Україна закликає увесь цивілізований світ допомогти в боротьбі проти Росії. Адже якщо РФ сьогодні прийшла війною на мирну землю і вбиває тут людей, то завтра вона може дістатися і до інших європейських країн", – коментують у мережі кадри, які поки є спецефектами.

Зауважимо, що раніше подібне відео було і про столицю Франції Париж – на ньому ракети зносять Ейфелеву вежу, літаки бомбардують інші мирні квартали міста.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як я не пройшов співбесіду у Дмитра Павличка...

понеділок, 30 січень 2023, 10:57

Відверто. ЧОМУ ДМИТРО ПАВЛИЧКО ЗАБРАКУВАВ МОЮ ПЕРСОНУ НА ПОСТ ПЕРШОГО МІНІСТРА ІНФОРМАЦІЇ…. Люди рівня Дмитра Павличка помирають раз на століття, тому що й народжуються такі раз на віку. І я теж маю що про нього сказати, хоч зустрічалися всього декільк...

Україні нададуть Wisent 1 MC для прориву мінних полів

понеділок, 30 січень 2023, 10:55

Німецька та британська компанія надасть Україні спецтехніку Wisent 1 MC для прориву мінних полів. Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG) та Pearson Engineering оголосили, що отримали контракт на постачання спецтехніки Україні. Устаткування складати...