Поки у Зеленського дружно наполягають на замовленні вбивства Шефіра, вказуючи переважно на внутрішніх ворогів, експерти не перестають дивуватись вибором зброї для акту

Коли фінансово спроможні люди і структури ідуть на вбивство, то задіюють набагато ефектніші методи. Якщо це мало бути показове знищення наближеного Зеленського, снайперська зброя, гранатомет, ПТРК та вибухівка гарантували би набагато більший результат

Снайперська гвинтівка була б найбільш ефективною зброєю під час замаху на Сергія Шефіра, проте використовували не її, що вказує або на непрофесіоналізм, або показовий ,чи навіть постановочний характер драми, що розігралася на лісовій дорозі під Києвом. Таку позицію висловив і глава Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін, зазначають Патріоти України.

Експерт дивується, що для замаху на першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра використовували саме автомат, а не снайперську гвинтівку, адже для таких цілей вона використовується набагато частіше.

"Чому використовувалася автоматична зброя, якщо під час замахів найбільш ефективним і загальновизнаним інструментом вважається снайперська гвинтівка?" - коментує експерт.

Він також уточнює, що дістати будь-яку зброю в Україні не проблема, адже вже котрий рік поспіль в країні йде війна.

"У нашій країні це часто може бути і гранатомет - все-таки у нас 7 років йде війна, і такі речі спокійно можна знайти на "чорному ринку"", - додає Георгій Учайкін.

В кожному разі досвідчені кілери мусили б за будь-яку ціну зупинити машину, якщо в силу якихось причин діяли проблемним озброєнням, то повалити дерева на лісовій дорозі для надійної западні не було проблемою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вакцинальна кампанія: як владі завоювати довіру людей

субота, 23 жовтень 2021, 23:10

Про побічні реакції та антиваксів. Минуло майже два роки відтоді, як ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу. Майже рік у світі тривають вакцинальні кампанії. В Україні — вісім місяців. За цей час (на 18 жовтня) вдалося щепити лише трохи більше 6,5 мільйо...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо