Поки Зеленський готується до "перевороту" 1 грудня: Іларіонов розповів, чи "досидить" свій термін "найвеличніший лідер сучасності", котрий дуже його розчарував

Президент Володимир Зеленський під час останнього пресмарафону розчарував експертів тим, що спирався не на факти, а на чутки та домисли. Російський економіст, президент Інституту економічного аналізу Андрій Іларіонов вважає, що з такою політикою президент ризикує не досидіти на посаді відведений Конституцією термін. Про це Іларіонов заявив в інтерв'ю «Гордон», зазначають Патріоти України.

«Це все викликає якесь глибоке розчарування… Поважний президент гідної країни не може так поводитися. Поважна людина, навіть не президент, не може так поводитися з журналістами. Поважна людина не може користуватися чутками, домислами, не може займатися шантажем та погрозами», — вважає Іларіонов.

На думку експерта, «політикою інфантилізму» Зеленський сам скорочує свій гіпотетичний період перебування при владі, і зовнішні чинники тут ні до чого. «Сам підриває ймовірність виконання своїх обов'язків у конституційно відведений йому термін», — уточнив Іларіонов. Причому Росію такий стан речей цілком влаштовує.

«Думаю, що стратегічно Путіна Зеленський влаштовує. Слабкий керівник на посаді президента України — це ідеальна ситуація», — підсумував Іларіонов.

Нагадаємо, під час пресмарафону Зеленський зробив гучну заяву про надходження до нього інформації про нібито спланований державний переворот, котрий начебто запланований на 1 грудня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Х**ло розраховувало на... Нобелівську премію миру: Путіна нервує ордер на арешт, намагатиметься його позбутися, - Фейгін

вівторок, 28 березень 2023, 9:13

Російський правозахисник та опозиціонер Марк Фейгін, вважає, що президент Російської Федерації Володимир Путін намагатиметься позбутися виданого Міжнародним кримінальним судом ордера на його арешт, передають Патріоти України. Як зазначив Фейгін в ефір...

"Деякі під*ри намагались наблизитись до центру. Покрошили та відкинули. Не знає, що має статися, щоб ми не витримали Бахмут", - український захісник

вівторок, 28 березень 2023, 8:49

Військкор Андрій Цаплієнко цитує українського захисника з Бахмуту. Ситуація в найгарячішому секторі фронту на ранок 28 березня очами солдата виглядає так: