Поки Зеленський готується до "перевороту" 1 грудня: Іларіонов розповів, чи "досидить" свій термін "найвеличніший лідер сучасності", котрий дуже його розчарував

Президент Володимир Зеленський під час останнього пресмарафону розчарував експертів тим, що спирався не на факти, а на чутки та домисли. Російський економіст, президент Інституту економічного аналізу Андрій Іларіонов вважає, що з такою політикою президент ризикує не досидіти на посаді відведений Конституцією термін. Про це Іларіонов заявив в інтерв'ю «Гордон», зазначають Патріоти України.

«Це все викликає якесь глибоке розчарування… Поважний президент гідної країни не може так поводитися. Поважна людина, навіть не президент, не може так поводитися з журналістами. Поважна людина не може користуватися чутками, домислами, не може займатися шантажем та погрозами», — вважає Іларіонов.

На думку експерта, «політикою інфантилізму» Зеленський сам скорочує свій гіпотетичний період перебування при владі, і зовнішні чинники тут ні до чого. «Сам підриває ймовірність виконання своїх обов'язків у конституційно відведений йому термін», — уточнив Іларіонов. Причому Росію такий стан речей цілком влаштовує.

«Думаю, що стратегічно Путіна Зеленський влаштовує. Слабкий керівник на посаді президента України — це ідеальна ситуація», — підсумував Іларіонов.

Нагадаємо, під час пресмарафону Зеленський зробив гучну заяву про надходження до нього інформації про нібито спланований державний переворот, котрий начебто запланований на 1 грудня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хлопці з моєї давньої команди

середа, 7 грудень 2022, 16:16

М'яч над сіткою. Павло Юліанович Новосєльський. — За джуринську солідарність, — відповідаю йому братніми обіймами... Олександр Горобець, письменник.

Чому Тищенко не нагодував котлетами голодного Єрмака? Тому, що Коля жлоб - Кокотюха

середа, 7 грудень 2022, 15:40

Микола Тищенко – жлоб. Це доведено останньою сповіддю Офісу президента, де говорилося, як всі очільники держави в перші дні гарячої фази війни їли лише мівіну, розведену теплою водою. У мене шість хрещеників. Вкупі з хресними батьками мого сина – більш...