"Поки ЗСУ успішно відбивають атаки росіян у районі Авдіївки, Кліщіївки та Мар'їнки та продовжують упаковувати армію до РФ у чорні пакети, на болотах з'явилася нова тенденція: Ольга Скабєєва вирішила стати на захист… українських котів!" - розповідає український журналіст Роман Цимбалюк у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Бо чому їх називають "кИтами"? Затяті захисники російськомовних українців від київської хунти перетворюються на захисників котів від української мови.
Тим часом колеги Скабєєвої обурюються публікаціями у західній пресі, де журналісти закликають продовжувати військову допомогу Україні, і знову пропонують використовувати ядерну зброю. Так це ж було вже, ну!".
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...