Politico дізналося більше про безпілотники, котрими ЗСУ атакували стратегічні авіабази Росії у глибокому тилу

"Росія не очікувала нічого подібного" – Україна вдарила по авіабазах РФ радянськими дронами

Безпілотники, які вдарили по двох російських авіабазах в Енгельсі та під Рязанню, були старою і не дуже вдалою радянською розробкою, котру з початком повномасштабної війни модифіковали українські фахівці.

Йдеться про апарати Ту-141 "Стриж", створені в 1960-х. Вони призначалися для розвідки. Це підтвердили в інтерв'ю Politico два українські джерела, знайомі з деталями операції.

"Головним фактором успіху була несподіванка. Росія просто не очікувала нічого подібного. Тепер вони будуть до цього готові", – сказав співрозмовник видання, який працює в українських урядових структурах.

Технології, застосовані для модифікації Ту-141, були розроблені в Україні, а не надані США чи іншими західними країнами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Демонстративне ігнорування Європою очевидних "дірок" у санкціях під самим носом виглядає... негарно", - Голобуцький

четвер, 9 лютий 2023, 0:15

"Обурення й скарги європейських політиків і міжнародних структур на «недостатній ефект від антиросійських санкцій» не виглядають аж такими щирими. Бо по суті ситуація один в один як давно знайома нам причина: «Якби була політична воля...». Тоді з Росії...

"В будущем убийство Мангушева вполне может оказаться первым выстрелом Гражданской войны в РФ", - Іван Яковина

четвер, 9 лютий 2023, 0:00

"В больнице Стаханова (Кадиевки) сегодня умер Игорь Мангушев. Это был очень нехороший человек – фашист, садист и убийца. Наряду с этим он создал и руководил единственной в ЛДНР успешно действовавшей группой радиоэлектронной борьбы против украинских дро...