Політконсультант Держдепу, виходить, бореться проти збереження хоч якогось демографічного потенціалу нашої країни після війни, - Голобуцький

"80-річний Едвард Люттвак (походить з єврейської родини Румунії, але дуже рано почав мігрувати світом) - відомий американський історик, економіст, фахівець з міжнародних відносин і військової стратегії, політичний консультант Держдепу і Міноборони США, старший радник вашингтонського Центру стратегічних і міжнародних досліджень - закликав відбирати паспорти України в тих українців призовного віку, що перебувають за кордоном і не повертаються, щоб воювати. А також публікувати прізвища та адреси ухилянтів в їхніх рідних містах", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я не маю на увазі відправлення мільярдів доларів до України. Я маю на увазі те, що в боротьбі за незалежність проти вторгнення українці призовного віку залишаються за кордоном зі їхніми українськими паспортами. Останнє слід скасувати з оприлюдненням імен в їхніх рідних містах та за останньою адресою".

--
Це, до речі, той Люттвак, котрий минулого року лобіював "незалежні референдуми в "ЛДНР" як єдиний варіант завершення війни". Тобто, просував тези Кремля. Цим він займався мінімум останні років шість. І утверджував, що "виграти мають обидві сторони" - в сенсі, і Україна, і Росія(?!). А також поширює побрехеньки (теж російські) про "масові вбивства українцями євреїв у Львові". І кричить, що застосування санкцій до російських олігархів - це більшовизм, фашизм, нацизм і "чистки Мао". І йому шалено муляють мирні сценки з життя наших міст між обстрілами.
Таке. Спишемо на вік. Бо якщо сприймати це серйозно, то Люттвак, виходить, бореться проти збереження хоч якогось демографічного потенціалу нашої країни після війни. І прагне зникнення України.
Мало того, що ми, ймовірно, назавжди позбулись мінімум чверті жінок з дітьми, що евакуювались до Європи (тих, що вже вирішили не повертатись). Так Люттвак хоче, щоб чисельність громадян України скоротилась ще й за рахунок чоловіків продуктивного віку, котрі зараз за кордоном.
Ми, звісно, маємо право обурюватись вибором ухилянтів. Ми можемо пред'являти їм претензії. Навіть штрафувати. Але демографія визначає цілком чіткі задачі: українців має бути якомога більше, зважаючи на пряме знищення десятків і сотень тисяч Росією і на масивну еміграцію. Тут не про моральні якості, а про елементарну чисельність. Про потенційних батьків. Про наступне покоління.
А єдиним реальним наслідком вимог Люттвака, якби хтось раптом надумав їх реалізовувати, було би просто скорочення чисельності громадян України".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Знайшов, коли збирав гриби": На окупованій Херсонщині на брухт намагалися здати ракетну установку від вертольота росіян

субота, 30 вересень 2023, 15:28

В окупованій частині Херсонської області місцевий житель десь роздобув підвісну ракетну установку від російського вертольота Мі-8 і намагався здати її в металобрухт. Про це пише російський телеграм-канал ВЧК-ОГПУ, передають Патріоти України. "48-річног...

"У Харкові було знищено 90% ППО": Начальник військового гарнізону розповів про перші дні вторгнення

субота, 30 вересень 2023, 15:01

Начальник Харківського військового гарнізону Сергій Мельник розповів, що у перші дні вторгнення окупантів у Харкові було знищено 90% протиповітряної оборони. Про це він сказав в авторському документальному проєкті Дмитра Комарова "Рік. Харківщина", пе...