
Бійці Третьої штурмової бригади уразили північнокорейський далекобійний самохідний протитанковий ракетний комплекс Bulsae-4 у Харківській області. Відео військові опублікували у Telegram у суботу, 30 листопада, передають Патріоти України.
Як сказано у повідомленні, північнокорейський комплекс уразили пілоти FPV-дронів Третьої штурмової бригади. Також військові спалили російський Урал та уразили захований окупантами КамАЗ.
Військові додали, що «дісталося» також й піхоті російським окупантам. «Пілоти бомбанули пі*арів в будинку. А також провели комбо по замаскованих укриттях, викурюючи окупантів з їхніх сховків», — додали у бригаді.
Bulsae-4 — це північнокорейський далекобійний самохідний протитанковий ракетний комплекс. Точних даних про характеристики машини немає. В окремих джерелах дальність ураження комплексу оцінюється в межах 10−25 кілометрів.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...