
У тимчасово окупованому Криму виник дефіцит "поліцейських": недоукомплектування так званих відділків поліції сягає до 35%. Про це інформує Центр національного спротиву, передають Патріоти України.
Вказано, що дефіцит виник через повномасштабне вторгнення Росії в Україну, оскільки так званих поліцейських відправляють на тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей, аби покрити недоукомлектування там.
"При цьому значна кількість відряджених поліцаїв померли захищаючи режим Путіна. Відтак ворог вимушений знижувати критерії необхідні для відбору поліцаїв, та відряджати на півострів поліцаїв з Кубані, які відмовляються їхати на Херсонщину та Запоріжжя, адже на півострові безпечніше", - йдеться у повідомленні.
Відгуки користувачів стали одним із найпоширеніших джерел інформації про онлайн-сервіси, включаючи гемблінг-платформи. Водночас сучасне цифрове середовище характеризується великою кількістю контенту, достовірність якого може суттєво відрізнятися. Це ст...
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...