
Військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан припустив, що ЗСУ могли знищити ворожий тральник "Ковровець" у окупованому Криму балістичною зброєю, передають Патріоти України.
Полковник запасу зазначив, що окупанти заявили, що нібито збили 9 ATACMS над півостровом, "тому, ймовірно, туди прилетіло щось балістичне". "Це могли бути "Нептуни", могли - ATACMS", – вважає Світан.
Туди дістають 300-кілометрові ATACMS і українські "Нептуни". Однак, на його думку, "Нептуни" краще використовувати по російській території – Брянській, Курській, Бєлгородській, Воронезькій, Ростовській областях і навіть по аеродрому "Кущевська" у Краснодарському краї.
Він додав, що питання полягає у кількості цих ракет, оскільки їх не так багато. Тож наразі оптимальним варіантом для ударів по окупованому Криму є 300-кілометрові ATACMS.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...