
Башкір на ім’я Реваз потрапив в полон під час «великоднього перемир’я» – попри заяви Москви про припинення вогню, командування відправило його на штурм в Часовому Яру. Про це повідомляє 24 ОМБр імені короля Данила, передають Патріоти України.
Напарник Реваза був знищений, а сам він вирішив зберегти своє життя та здатися в полон. Загарбник пішов на війну проти України виключно заради грошей і навіть не міг нормально вимовити пропагандистські терміни Кремля «демілітарізація та денацифікація». Після укладання контракту окупанту виплатили мільйон рублів, дружина змогла закрити іпотеку. За вбивство українців Ревазу щомісяця платили 170 тисяч рублів. У цивільному житті він отримував 40-50 тисяч. За його словами, почувши про перемир’я, він «засмутився», бо ж війна може закінчитись, і йому не виплатять гроші.
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...