
Башкір на ім’я Реваз потрапив в полон під час «великоднього перемир’я» – попри заяви Москви про припинення вогню, командування відправило його на штурм в Часовому Яру. Про це повідомляє 24 ОМБр імені короля Данила, передають Патріоти України.
Напарник Реваза був знищений, а сам він вирішив зберегти своє життя та здатися в полон. Загарбник пішов на війну проти України виключно заради грошей і навіть не міг нормально вимовити пропагандистські терміни Кремля «демілітарізація та денацифікація». Після укладання контракту окупанту виплатили мільйон рублів, дружина змогла закрити іпотеку. За вбивство українців Ревазу щомісяця платили 170 тисяч рублів. У цивільному житті він отримував 40-50 тисяч. За його словами, почувши про перемир’я, він «засмутився», бо ж війна може закінчитись, і йому не виплатять гроші.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...