
Башкір на ім’я Реваз потрапив в полон під час «великоднього перемир’я» – попри заяви Москви про припинення вогню, командування відправило його на штурм в Часовому Яру. Про це повідомляє 24 ОМБр імені короля Данила, передають Патріоти України.
Напарник Реваза був знищений, а сам він вирішив зберегти своє життя та здатися в полон. Загарбник пішов на війну проти України виключно заради грошей і навіть не міг нормально вимовити пропагандистські терміни Кремля «демілітарізація та денацифікація». Після укладання контракту окупанту виплатили мільйон рублів, дружина змогла закрити іпотеку. За вбивство українців Ревазу щомісяця платили 170 тисяч рублів. У цивільному житті він отримував 40-50 тисяч. За його словами, почувши про перемир’я, він «засмутився», бо ж війна може закінчитись, і йому не виплатять гроші.
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....