
"Польські посадовці продемонстрували розсекречені документи, що свідчать про план масштабного відступу армії за річку Вісла у випадку вторгнення Росії". Відео із заявою опублікував міністр оборони країни Маріуш Блащак", - пише журналіст, військовий та громадський діяч Віктор Трегубов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
“План застосування збройних сил, затверджений тодішнім головою Міноборони Кліхом (станом на 2011 рік), передбачав, що самостійна оборона країни триватиме максимум два тижні, а через сім днів ворог вийде на правий берег Вісли. Документи чітко показують, що Люблін, Жешув і Ломжа могли бути польською Бучою“, – заявив Блащак.
Імовірний відступ польських збройних формувань за Віслу означав би втрату 40% територій та їх здачу в окупацію наступаючим військам супротивника фактично без бою."
Коли я кажу, що ми створили – та продовжуємо творити – диво, я саме це маю на увазі. Я ще пригадую звіти Бундесверу за ті ж періоди – там чи не гірше було. Європі з нами, упертими та упоротими, некисло пощастило".
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...