Усі російські окупанти, які на початку вторгнення окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, померли, заявив міський голова Вараша Олександр Мензул. В інтерв'ю Укрінформу він нагадав, як російські окупанти окопувалися в радіоактивному Рудому лісі в районі Чорнобильської АЕС, передають Патріоти України.
«Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, нашими каналами ми отримали інформацію, що з російських солдатів, які там були, ніхто не вижив», — стверджує Мензул.
Водночас представник ГУР Міноборони Андрій Юсов у коментарі LIGA.net повідомив, що інформація про загибель цих окупантів уточнюється. 6 квітня 2022 року з’явилося відео з дрона, на якому помітно, що російські окупанти справді рили собі окопи в Рудому лісі. Повідомлялося, що росіяни перебували в зараженій радіацією зоні близько місяця.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...