Померли вже всі окупанти, які окопувалися в Рудому лісі під ЧАЕС на початку вторгнення, - ЗМІ

Усі російські окупанти, які на початку вторгнення окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, померли, заявив міський голова Вараша Олександр Мензул. В інтерв'ю Укрінформу він нагадав, як російські окупанти окопувалися в радіоактивному Рудому лісі в районі Чорнобильської АЕС, передають Патріоти України.

«Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, нашими каналами ми отримали інформацію, що з російських солдатів, які там були, ніхто не вижив», — стверджує Мензул.

Водночас представник ГУР Міноборони Андрій Юсов у коментарі LIGA.net повідомив, що інформація про загибель цих окупантів уточнюється. 6 квітня 2022 року з’явилося відео з дрона, на якому помітно, що російські окупанти справді рили собі окопи в Рудому лісі. Повідомлялося, що росіяни перебували в зараженій радіацією зоні близько місяця.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знов уражено порт "Кавказ" та інші інфраструктурні об'єкти: Крим і прилеглу Тамань масовано атакували дрони, спалахнули пожежі

вівторок, 23 червень 2026, 13:26

Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...

Аналітик поділився даними про особливості польотних можливостей ракети "Циркон", якою Москва цинічно нищить цивільні об'єкти України

вівторок, 23 червень 2026, 13:12

Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...