Усі російські окупанти, які на початку вторгнення окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, померли, заявив міський голова Вараша Олександр Мензул. В інтерв'ю Укрінформу він нагадав, як російські окупанти окопувалися в радіоактивному Рудому лісі в районі Чорнобильської АЕС, передають Патріоти України.
«Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, нашими каналами ми отримали інформацію, що з російських солдатів, які там були, ніхто не вижив», — стверджує Мензул.
Водночас представник ГУР Міноборони Андрій Юсов у коментарі LIGA.net повідомив, що інформація про загибель цих окупантів уточнюється. 6 квітня 2022 року з’явилося відео з дрона, на якому помітно, що російські окупанти справді рили собі окопи в Рудому лісі. Повідомлялося, що росіяни перебували в зараженій радіацією зоні близько місяця.
Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...