Усі російські окупанти, які на початку вторгнення окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, померли, заявив міський голова Вараша Олександр Мензул. В інтерв'ю Укрінформу він нагадав, як російські окупанти окопувалися в радіоактивному Рудому лісі в районі Чорнобильської АЕС, передають Патріоти України.
«Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, нашими каналами ми отримали інформацію, що з російських солдатів, які там були, ніхто не вижив», — стверджує Мензул.
Водночас представник ГУР Міноборони Андрій Юсов у коментарі LIGA.net повідомив, що інформація про загибель цих окупантів уточнюється. 6 квітня 2022 року з’явилося відео з дрона, на якому помітно, що російські окупанти справді рили собі окопи в Рудому лісі. Повідомлялося, що росіяни перебували в зараженій радіацією зоні близько місяця.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...