Усі російські окупанти, які на початку вторгнення окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, померли, заявив міський голова Вараша Олександр Мензул. В інтерв'ю Укрінформу він нагадав, як російські окупанти окопувалися в радіоактивному Рудому лісі в районі Чорнобильської АЕС, передають Патріоти України.
«Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, нашими каналами ми отримали інформацію, що з російських солдатів, які там були, ніхто не вижив», — стверджує Мензул.
Водночас представник ГУР Міноборони Андрій Юсов у коментарі LIGA.net повідомив, що інформація про загибель цих окупантів уточнюється. 6 квітня 2022 року з’явилося відео з дрона, на якому помітно, що російські окупанти справді рили собі окопи в Рудому лісі. Повідомлялося, що росіяни перебували в зараженій радіацією зоні близько місяця.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...