"Помнишь болезненный вопрос, очень-очень болезненный? "Бороды": Спливли "плівки Вовка", де голова ОАСК сприяв Коломойському в афері на 9,2 млрд грн, - ЗМІ (відео)

Скандальний голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк допомагав оточенню олігарха Ігоря Коломойського у вирішенні однієї з так званих справ "Приватбанку". Це випливає із записів розмов з кабінету голови ОАСК Павла Вовка, які фіксували правоохоронці і потім журналісти отримали від своїх джерел, йдеться у новому матеріалі "Слідства.Інфо", зазначають Патріоти України.

Як йдеться на плівках, у травні 2019 року до Вовка завітав його колега — заступник голови Господарського суду Києва Вадим Босий. На той час суддя Босий розглядав справу за позовом Ігоря Коломойського до Національного банку України і націоналізованого "Приватбанку". Справа стосувалася кредитних договорів та договорів поруки, які Коломойський намагався визнати недійсними через суд.

За інформацією Нацбанку, у 2016 році Коломойський, який на той момент ще був співвласником"Привату", уклав з Нацбанком кілька договорів поруки. Мова йшла про 9,2 мільярди гривень. Хоч потім банк націоналізували, але Коломойський, за цими договорами, все одно залишався боржником перед НБУ.

Як випливає з "плівок ОАСК", суддя Босий прийшов до свого колеги Павла Вовка, аби запитати, чи "цікава комусь ця справа". Відтак, голова Окружного адмінсуду вирішив "посприяти" і подзвонив своєму знайомому з оточення Ігоря Коломойського.

"Скажи, пожалуйста, ты не занимаешься лично, вот такой же, помнишь, болезненный вопрос, очень-очень болезненный? "Бороды" (ймовірно, йдеться про Ігоря Коломойського — ред.) вопрос самый главный", — сказав Вовк своєму співрозмовнику.

Згідно з судовим реєстром, позивачем у цій справі є особисто Ігор Коломойський. Судячи з розмови в кабінеті голови ОАСК, суддя Босий вирішив порадитися, яке рішення йому прийняти у цій справі. Тому Павло Вовк переказував її суть своєму співрозмовнику: "Ну, фамилия там "Бени", ты понял, а исполнитель Босый, Босый Вадик. Это ж он приехал только что, говорит: "А що мені робити? Всі ходять [як] якісь шлепера, непонятно, что, без конкретики, кому воно цікаво чи не цікаво взагалі?"

У червні 2020-го суддя Босий повністю задовольнив позов Ігоря Коломойського і визнав договори на 9,2 мільярди гривень недійсними. У Нацбанку заявили, що суддя Босий був упередженим при розгляді цієї справи. Відтак, зараз вони намагаються скасувати рішення Босого у судах вищих інстанцій.

Репортери подзвонили Вадиму Босому, однак, після озвучених запитань, суддя сказав, що виникли "проблеми зі зв’язком" і кинув слухавку. На подальші дзвінки він не відповів. На запитання журналістів у месенджері WhatsApp суддя не відповів, хоч і прочитав їх.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Хіти тижня. Втікач Азаров взяв участь у побєдобєсії, але щось пішло не так (фото)

неділя, 16 травень 2021, 22:00

"Втікач Азаров теж взяв участь в побєдобєсіі - викопав фоточку батька. Коли ти і прізвище поміняв, і фотошоп зробив - а все одно всі розуміють, що ти таке!))", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передаю...