
Під час російсько-української війни окупанти втратили від 4 до 9 тисяч танків, а також приблизно 20 тисяч інших бронемашин. Водночас економіка та промисловість РФ прилаштувалася до виробництва озброєння "достатньої якості" для використання у бойових діях. Про це сказав високопосадовець НАТО під час брифінгу для медіа, передають Патріоти України.
"Вони активно "канібалізували" радянські системи, розбираючи старі машини, щоб підтримувати інші у робочому стані. Але тепер у багатьох випадках ці запаси закінчилися. Натомість російська економіка повністю перейшла на воєнні рейки, тож вони нарощують виробництво потрібного озброєння", - зазначив він.
У "Мілітарному" уточнили, що йдеться не про високотехнологічні засоби, а про зразки "достатньої якості" для ведення бойових дій. "Попри величезні втрати, російська оборонна промисловість поступово відновила темпи виробництва, виготовляючи зараз приблизно 130 танків на місяць [ред.: ймовірно мається на увазі з відновленням зразків зі зберігання], тобто близько 1600 одиниць на рік", - додав високопосадовець НАТО.
Представник Альянсу наголосив, що така адаптивність дозволить РФ мати "більш сучасні та спроможні сили", адже вони будуть відповідати вимогами сучасного поля бою. Він попередив, що навіть після закінчення війни в Україні та вичерпання ресурсів, Росія буде залишатися військовою силою, з якою "доведеться рахуватися".
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...