Популярний телеведучий розповів, що в університеті його викладачем був батько Зеленського

Телеведучий Анатолій Анатоліч (Яцечко) пригадав, як в університеті його навчав батько президента України Володимира Зеленського. Про студентські роки він розповів у програмі «Ранок у великому місті», передають Патріоти України.

Олександр Семенович Зеленський викладав у майбутнього шоумена інформатику у Криворізькому економічному інституті. За словами телеведучого, батько президента – дуже принципова людина, він не брав хабарів і не ставив хороших оцінок тим, хто цього не заслуговує.

«Олександр Семенович – людина дуже принципова. І це людина, з якою неможливо було домовитися. Були викладачі, до яких могли підійти і сказати: Ну, це ж Толя, він там грає в КВК. Ні, до нього нереально було підійти. Тато президента хабарів не брав», – сказав Анатоліч.

Зауважимо, 76-річний Олександр Зеленський є науковцем у галузі автоматизації геолого-маркшейдерського забезпечення в гірничій справі. Доктор технічних наук, професор у Державному університеті економіки та технологій Кривого Рогу. З 1995 року обіймає посаду завідувача кафедри інформатики та інформаційних технологій.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Оце так: План Байдена щодо припинення війни в Україні такий же, як у Трампа, - The Wall Street Journal

субота, 13 квітень 2024, 17:59

План президента США Джо Байдена щодо припинення війни в Україні дуже схожий на план його суперника Дональда Трампа, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалі The Wall Street Journal, Байден постійно відмовляє в постачанні зброї, яку попросила ...

Сигнал з Америки через пів століття

субота, 13 квітень 2024, 17:04

Сокровенне. Я давно-давно, ледве не все доросле, свідоме своє життя чекав цього дня. Бо не буває ж таке: зналися люди, симпатизували одне одному, розвело їх життя — і назавжди. Якщо ми, слава Богу, і живі, і здорові! Сучасне, як я вважаю фото пані Тама...