
На будівлі Міністерства оборони Росії у Москві почав чергувати військовий з рушницею. Про це свідчить фотографія, надіслана до російської редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
Зазначається, що більш ніж через рік після того, як на будівлі Міноборони РФ було встановлено зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцир, поряд з ним почав нести чергування солдат із помповою рушницею.
Експерти кажуть, що рушниця, як і сам Панцир, є засобом захисту від дронів. Вони забезпечують широке розсіювання картечі у снаряді. Фотографії зенітних ракетних комплексів, які військові встановили на дахах будинків у центрі Москви та біля резиденції російського диктатора Володимира Путіна в Ново-Огарьові, почали з’являтися у січні 2023 року.
Попри їх встановлення, вже у травні 2023 року Москва зазнала масової атаки безпілотників. У липні Панцир-С1 на даху штаб-квартири Міноборони РФ не зміг збити дрон, хоча перебував від точки удару по Москві менш ніж за 300 метрів.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...