"Порошенку є що сказати, а Зеленському залишається звинувачувати його, розвідників, журналістів, військових, "порохоботів", опозицію, весь білий світ", - блогер

"В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на головні питання країни, ніж в усіх "марафонах" і відосіках Зеленського. Ні, навіть не так - більше, ніж в усіх 2,5 роках "правління" найвеличнішого, бо останній крім істерик та ненависті взагалі нічого не пропонує, без урахування умовних 1 000 000 000 дерев", - пише блогер та громадський діяч Валерій Прозапас на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"П'ятий зустрів вторгнення РФ і командував армією, яка звільнила 2/3 гібридно захоплених територій - шостий "розведеннями" віддав политу кров'ю землю, отримавши і війну, і ганьбу.
П'ятий створив антипутінську коаліцію та прибивав Кремль санкціями - шостий своїми Оманами провалив дипломатію і зробив Путіна сильним, з Потоком-2 та діалогом з Заходом про Україну без України.
П'ятий подолав залежність від російських енергоносіїв - шостий відновив поставки електрики з РФ та замість "зменшення платіжок" довів країну до енергетичної кризи.
П'ятий своєю політикою забезпечив прибутковість держпідприємств та зростання економіки - шостий їх віддав олігархам, з якими раніше сам офшорився, а гроші став збирати з населення через податки та ціни.
П'ятий відновив ЗСУ - шостий їх руйнує, садить військових в клітки, зливає спецоперації, призначає в ОП фсбшників.
Продовжувати можна до ранку, все це порівнянню не підлягає, у Голобородька за 2,5 роки немає ЖОДНОГО помітного досягнення, тому так багато крику та погроз.
Навіть слова Зеленсього про "майстрів спорту по боротьбі з короновірусом" обернулися 85 000 померлих - і в цій страшній цифрі і "велике крадівництво", і схематози з вакцинами, і продані маски ще на початку епідемії, і провалена допомога медикам.
Саме тому Порошенку є що сказати - а Зеленському залишається звинувачувати його, розвідників, журналістів, військових, "порохоботів", опозицію, весь білий світ, що він і робить з переляканим виглядом починаючого узурпатора, хоча його легітимність стрімко наближається до нуля. І його стадіон буде зовсім не таким, як у Порошенка. "Тє".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Огляд світових новин від Свирида Опанасовича

вівторок, 18 січень 2022, 0:30

Минулого тижня світова шахова громадськість жваво обговорювала ходи ізвесного майстра двохходовок Хуйла, які він енергійно зробив одразу на двох великих шахівницях – на заході, і на сході... Деякі шахові оглядачі вбачають у діях Кремля уверенну гру в ...

"Економічне диво Слуги народу". Чому ціни на газ зростають, а внутрішній видобуток падає

вівторок, 18 січень 2022, 0:18

Головним винуватцем падіння видобутку є державне "Укргазвидобування", а приватні компанії потроху нарощують показники. Про це пише журналіст Олексій Гавриленко, зазначають Патріоти України. Оперативні дані "Укргазвидобування" (УГВ) свідчать: видобуток ...