Портников пояснив, чому Україна не може перенести війну на територію РФ

Україна не може перенести війну на територію Росії. Про це сказав політичний експерт та журналіст Віталій Портников у "Рандеву" з Яніною Соколовою на "5 каналі", передають Патріоти України.

"Ми розуміємо, чому не може бути війни на території Російської Федерації. Перше, це ядерна зброя. Друге, це відсутність мобілізаційного потенціалу для такої війни. Третє, це відсутність зброї для такої війни, тому що наші союзники не бажають воювати з Росією і не бажають ставати частиною такого конфлікту", - сказав Портников.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поки "барин" вийшов до "холопів": Путін змусив дітей п’ять годин стояти на морозі в очікуванні його візиту (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:44

Очільник кремлівського режиму Володимир Путін під час свого візиту до Чувашії змусив місцевих жителів кілька годин чекати на нього на морозі. При цьому у масовці, зібраній для картинки на федеральних каналах, були й малолітні діти, про що свідчить опри...

Московський почерк

п’ятниця, 23 лютий 2024, 7:15

За родом діяльності мушу розбиратися в сортах інформпродукту. Різного походження і свіжості. Так от. Те, що зараз несеться з Банкової – це тухлятина московського пошибу. Памʼятаючи, яку роль московські підмостки, а також персонажі штибу Портнова відігр...