Федерація американських вчених повідомила, що на території 465-ї ракетної бригади в Осиповичах завершено будівництво ангарів для ракетних пускових установок "Іскандер", які можуть нести ядерні боєголовки. Він знаходиться поруч з табором ПВК "Вагнер". Це підтверджується аналізом свіжих супутникових знімків. За даними FAS, будівництво розпочалося у жовтні 2022 року та було завершено у квітні 2023 року, передають Патріоти України.
На знімку Maxar від 4 липня 2023 року, видно 4 пускові установки "Іскандер" (або транспортери) і дві машини підтримки меншого розміру за межами гаража. При цьому, відсік для зберігання ракет на одній з пускових установок відкритий.
FAS пише, що новий об'єкт розташований всього в 7 км від Осиповицького полігону і в 12 км від складу зброї, де може проходити потенційна модернізація тимчасового сховища ядерних боєголовок. Крім того, відстань від ангара до наметового табору ПВК "Вагнер" в селі Цель становить 16.5 км.

Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...