Безпілотники Центру спецоперацій Альфа СБУ вночі у четвер, 23 квітня, уразили нафтоперекачувальну станцію Горький у населеному пункті Мешиха Нижньогородської області РФ. Про це повідомили джерела NV у Службі безпеки, передають Патріоти України.
Попередньо, внаслідок удару було пошкоджено три резервуари з нафтою. Виникла масштабна пожежа площею 20 тисяч метрів квадратних.
У СБУ повідомили, що НПС Горький входить до структури АТ Транснефть — Верхняя Волга. Станція транспортує нафту магістральними трубопроводами, зокрема за напрямком Сургут — Горький — Полоцьк, і забезпечує перекачування сировини на внутрішні маршрути, у тому числі до НПЗ Лукойл у місті Кстово.
За даними джерел у Службі безпеки, ураження такої станції створює серйозні перебої в логістиці постачання нафти всередині РФ через порушення роботи магістральних трубопроводів та НПЗ. Це впливає на доходи країни-агресора Росії.
Вночі 23 квітня у російському Кстово лунали вибухи, повідомлялося про атаку БпЛА. Монітори писали про удар по станції Горький та масштабну пожежу.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...