"Посла" звинуватили в сутенерстві: у Франції заарештований засновник "представництва "ДНР", - Портников

Фейкове представництво, яке у вересні минулого року суд міста Екс-ан-Прованс відмовився закривати, було нічим іншим, як будинком терпимості.

Юбер Файяр. Фото: AFP.

"Суд французького міста Екс-ан-Прованс ухвалив рішення про тимчасовий арешт так званого «керівника представництва ДНР» Юбера Файяра. Але з політичною діяльністю Файяра, який раніше був активістом партії Марін Ле Пен «Національний фронт», а зараз є членом ще більш одіозної партії «Вставай, Франціє!» це ніяк не пов’язано", - пише оглядач Віталій Портников у своїй статті, передають Патріоти України, та продовжує:

"Політику пред’явлені звинувачення у сутенерстві. Він, звичайно ж, заперечує свою провину. У медіа натякають, що ці «послуги» Файяр надавав українським громадянкам – просто кажучи, його фейкове представництво, яке у вересні минулого року суд все того ж Екс-ан-Провансу відмовився закривати, було нічим іншим, як будинком терпимості. Ви здивовані? Я не дуже. Яка «народна республіка», такі і «посольства».

Файяр був одним із найбільш розкручених у російських і французьких медіа захисників «народних республік» і окупованого Криму. Разом із групою французьких маргінальних політиків він був на окупованому Донбасі. Арешт завадив йому відвідати Ялтинський міжнародний економічний форум, який окупаційна влада проводить у Криму. Класична біографія справжнього друга Росії, шанувальника Володимира Путіна.

І тільки зараз французька газета Le Mond помітила, що ще 2007 року Файяр створив і зареєстрував у Марселі агентство знайомств «Любов Росії». При цьому зареєстрована ця організація з очевидним профілем діяльності була за тією ж адресою, за якою потім відкрилося «представництво ДНР»!

Тобто це не «посол» став сутенером, а сутенер – «послом». А «представництво» «народної республіки» просто допомогло мосьє Файяру розширити географію своїх послуг – він тепер міг надавати «любов» не тільки з Росії, але і з України – тобто з її окупованої частини. І чим далі просунулися б окупаційні війська – тим більше ставав би ареал зацікавленості «посла». Тепер ясно, чому в такому захваті був Файяр після відвідування окупованого Донбасу? Ви думали, що це було захоплення політика, нехай і прихильника ультраправих поглядів? А це була радість сутенера, якого запросили на невільничий ринок!

Дивно, наскільки російське керівництво є нерозбірливим у зв’язках, ніби пройшло школу Файяра! У радянських лідерів теж були «підопічні» у західних країнах, але тоді йшлося про переконаних комуністів із політичними біографіями, учасників страйків і повстань, але ж не сутенерів! А сьогодні бути відкритим прихильником Кремля – і тим більше «народних республік» так непрестижно, що доводиться погоджуватися з чим завгодно і з ким завгодно. Навіть з послугами сутенера і з будинком терпимості замість «представництва».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ждем доллар по 27. Когда будет лучше сбрасывать гривню", - експерт

субота, 15 травень 2021, 10:56

"Национальная валюта в последние три недели уверенно набирает вес. Если еще по состоянию на 25 апреля курс Национального банка Украины составил 28,06 грн за доллар, то 14 мая он укрепился до отметки 27,63. Посмотрим, что влияет на курс доллара", - пише...