
Захисники України продовжують присікати спроби російських окупантів просуватися на фронті. Загарбники несуть втрати як серед особового складу, так і серед своєї техніки. В мережі показали, як бронемашина окупантів на повній швидкості наїхала на міну. Відповідне відео опублікував Telegram-канал "Фашик Донецький", передають Патріоти України.
Відомо, що чергові втрати путінська армія понесла на Донецькому напрямку. "Майстерно встановлена міна допомагає окупантам потрапити в перші ряди до Кобзона. А таких мін бійці ЗСУ на Донецькому напрямку встановили достатньо для того, щоб підірвати танк чи БМП окупантів", – йдеться в повідомленні.
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....