Потрібні "слухняні ідіоти", а не "розумники", що міркують про наслідки беззаконних дій: Зеленський спробує до кінця року зняти Разумкова, бо бачить в тому свого конкурента, - політолог

Патріоти України пропонують ознайомитись з прогнозами щодо нового політичного сезону відомого політолога Миколи Давидюка

"Осінь ознаменується кадровими перестановками. Водночас не слід очікувати, що це будуть супервідомі прізвища. Все залишатиметься у філософії, яку задав Володимир Зеленський – найбільшою політичною зіркою має бути він. А всі інші повинні просто працювати в його команді і не кидати тінь на президента.

Найбільше питання: чи залишиться прем'єром Денис Шмигаль? В олігарха, який його фінансує, є велике бажання, щоб він залишався мало не вічно.

Змінити можуть міністрів юстиції, оборони, культури та інформаційної політики, аграрної політики, соціальної. На підвищення може піти Кубраков - займається "Великим будівництвом", яке сприймається соціологією. Відкритим лишається питання енергетики – впливи олігархів незбалансовані. Для України важливо ці впливи демонополізувати.

Але всі рішення приймає одна людина. Набір буде суб'єктивним.

Уряд Шмигаля тримається, бо не зазіхає на рейтинг Зеленського

Уряд Шмигаля тримається, бо не зазіхає на рейтинг Зеленського. Трошки з'їдають. Вони не є настільки професійними, щоб на їхньому фоні президент виглядав непрофесіоналом. До того ж Зеленський по одному всіх потрошки з'їдає – Степанов, Аваков.

Аваков був фактором стабілізації Кабміну і взагалі політики Зеленського. Яку зараз намагаються перетягнути функціонери ОП.

Конфлікт між спікером і президентом набуває все більш відкритої форми. Перебуваючи на посаді голови Верховної Ради, Разумков нарощує свій потенціал кандидата в президенти. Це Зеленського не влаштовує. Для нього було б ідеально зняти Разумкова і нікого не призначити. Щоб засідання парламенту вів віцеспікер.

Зеленський зробить не одну спробу, щоб до кінця року зняти Разумкова.

На президентських виборах Зеленському вигідний кандидат Порошенко

На президентських виборах Зеленському вигідний кандидат Порошенко. При цьому Львочкін з росіянами продають Бойка, як спаринг-партнера.

Зеленському підходить Порошенко, бо той символізує все старе, архаїчне, корупцію. На його фоні діючий президент виглядає молодим, дієвим політиком.

Якщо у другий тур виходить Зеленський і Разумков, то шанси Зеленського сильно тануть. Аналогічно, якщо вийде Гройсман, Кличко і будь-хто, хто не асоціюється зі старими елітами, але має політичний досвід.

Зеленський не буде йти на другий термін, як шоумен. Йтиме, як досвідчений політик. І йому треба робити так, щоб на фоні інших він виглядав свіжим, молодим. Тому що запит громадян на оновлення все рівно залишається. Зеленський переживає, щоб не вийшло так, що він сам потрапить під тренд, який створював."


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Можлива угода АТБ і Lidl: Що відомо про "німецьку" продуктову експансію в Україні

середа, 27 жовтень 2021, 20:00

"Украинский продуктовый ритейл потрясла новость о возможном выходе на наш рынок немецкого гиганта - Lidl. Причем некоторые эксперты отмечают, что произойти это может за счет покупки местного лидера - сети дискаунтеров АТБ", - пише у своєму блозі Микола...