
Днями військовослужбовці "Хартії" зустріли в полі співробітників ДСНС. Вони витягли з землі ракету від "Граду", яка пролежала там ще з часів російського наступу 2022 року і не розірвалася — просто стирчала серед поля. Командир відділення зателефонував підлеглим, вони приїхали та розібрали ракету, повідомляють Патріоти України.
"Ми забрали бойову частину, привезли до майстерні. Наш технік-сапер переобладнав носову частину, щоб вона завела бойову. Й після цього ми відправили її на позицію, — розповів командир відділення важких бомберів "Начальник".
Згодом розвідники знайшли укриття, в якому ховалися російські солдати. Бійці причепили модифікований снаряд до безпілотника "Вампіра". Той вилетів у бік цілі і успішно вразив її.
"Тобто ту ж саму “Градіну”, що прилетіла до нас у 2022-му, ми у 2025-му повернули відправнику. Співвідношення вибухівки до пробивної кумулятивної сили, як на мене, було ідеальним. Тож вийшов дуже потужний і ефективний боєприпас", — каже "Начальник".
У ворожому укритті ніхто не вижив.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...