4 травня стало днем знищення одного з найголовніших міфів рашистів щодо їх так званого "гіперзвукового озброєння"
У Командуванні Повітряних Сил ЗСУ офіційно повідомили про успішне перехоплення ракети Х-47 "Кинжал" повітряного базування, яка може розвивати гіперзвукову швидкість.Про це офіційно повідомив Командувач ПС ЗСУ Микола Олещук. Нагадаємо, що знищення "Кинжалу" відбулось близько 02:40 4 травня у небі над Києвом.
Попередньо інформацію про знищення ймовірно балістичної цілі спочатку повідомила Київська міська військова адміністрація, згодом по фото Defense Express провів ідентифікацію уламків й за ними припустив, що мова йде про перехоплення Х-47 "Кинжал".
Й тепер 4 травня є днем руйнування одного з найголовніших міфів рашистів щодо їх так званого "гіперзвукового озброєння". Бо у його розробку, яка тривала, як мінімум з 2010-х років й була офіційно визнана лише у 2018 році. Й особисто ватажок рашистів Путін тоді про "Кинжал" сказав наступне, що ця ракета "дозволяє гарантовано долати всі існуючі й, я думаю, перспективні системи ППО і ПРО, доставляючи до цілі на дальність до 2 тисяч км ядерні та звичайні боєзаряди".
Завдяки цьому "Кинжал" увійшов у "іконостас" російського "вундерваффе", на його розробку були витрачені величезні ресурси та час, спеціально модернізовані носії МиГ-31К. Але, як продемонстрували ЗСУ, його знищення можливо вже давно існуючими засобами, вочевидь у вигляді Patriot PAC 3, не те що перспективними.
Але найголовніше, це те, що окрім "Кинжала" РФ витратила не менші ресурси у створення ще одного "гіперзвукового аналоговнєта" - ракети "Циркон" морського та у планах наземного базування. Яка аналогічна за принципом дії "Кинжалу" - розгін до гіперзвукових швидкостей прискорювачем, після чого швидкість ракети знижується, що не робить її повноцінною гіперзвуковою ракетою.
Країна-агресорка Росія змінила тактику використання безпілотників в атаках по Україні. Про це в п’ятницю, 4 квітня, пише The Telegraph, аналізуючи збільшення кількості російських ударів по Україні від дня початку переговорів між США та РФ 18 лютого в Е...
У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...