Повна окупація Харківської, Донецької та Луганської областей, - Портников про плани Кремля на 2020 рік

Володимир Путін висуває все нові й нові загрозливі для України попередні умови своєї ймовірної зустрічі з Володимиром Зеленським на перемовинах у "нормандському форматі" в Парижі, оскільки він проти того, щоб із ним бачитися, передають Патріоти України.

Водночас, за рахунок спроб української сторони якось втілити у життя його забаганки, правитель Росії сподівається такою мірою дестабілізувати ситуацію всередині України, щоб наступного року повністю загарбати Харківську, Донецьку та Луганську області, заявив відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников у суботу, 19 жовтня 2019 року, в ефірі програми "Суботній політклуб" на телеканалі Еспресо.TV.

Він зазначив, що ставлення Путіна до України лишається незмінним з часу виголошення ним Кримської промови й метою російської військової та зовнішньої політики є якщо не повне поглинення України під егідою "конфедерації" Росії, України, Білорусі й Казахстану, яку він сам і очолить, то, принаймні, часткове - у вигляді "приєднання" до РФ проекту "Новоросія" в межах східних і південних областей України.

"Є сценарій "мінімум": це окупація Харківської, Донецької та Луганської областей повністю 2020 року. В разі якщо Україна буде послаблена так, що не зможе дати цьому опір. Тому абсолютно очевидно, що окупація Харківської області, з її військовим потенціалом, з її оборонною промисловістю, є важливою передумовою для подальшої окупації України в майбутньому", - пояснив Портников.

На його думку, на існування в Кремлі подібного "мінімального сценарію" і на його втілення насамперед вказує те, що в керівництві Росії наразі "ніхто серйозно не говорить про ліквідацію народних республік", тоді як українська влада наполягає, що мир на Донбасі настане лише тоді, коли буде ліквідовано "ДНР" та "ЛНР", що й передбачено Мінськими угодами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повернення українських кораблів: Росіяни затягують процес

понеділок, 18 листопад 2019, 11:29

Захоплені в України кораблі, які Росія повинна повернути українській стороні, спізнюються до місця зустрічі.

Як одіозний соратник Януковича співробітникам ГПУ погрожував (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 11:21

Навесні цього року співробітник Генеральної прокуратури Олександр Божко отримав повідомлення з погрозою перетворити його на "шматок лайна". Номером, з якого відправляли цей текст, користується колишній заступник глави Адміністрації Президента Віктора Я...