Повністю виготовлена з вітчизняних комплектуючих: Як виглядає нова українська САУ "Богдана" (фото)

Зараз бойова техніка проходить державні випробування.

Краматорський завод важкого верстатобудування випустив нову самохідну артилерійську установку "Богдана", передають Патріоти України з посиланням на АвтоЦентр.

САУ повністю виготовлена з вітчизняних комплектуючих. Зараз бойова техніка проходить державні випробування. Стрілянина інертними снарядами показала хороший результат. Бойові снаряди поки не випробували. Але вже відзначили, що "Богдана" може з'явиться на озброєнні ЗСУ.

Дана самохідна артилерійська установка має систему автоматичного заряджання. Швидкість стрільби - до 6 пострілів за хвилину. Дальність - від 40 до 50 км, в залежності від типу снаряда.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Буде отруєний у власному кабінеті": Екстрасенс назвав дату та причину смерті Путіна

середа, 6 липень 2022, 13:40

Екстрасенс Олександр Кантоністов передбачив, що диктатор зіткнеться зі «спробами отруєння та фізичними нападами», оскільки його «манія» та «психічні розлади» виходять з-під контролю, передають Патріоти України. Експерт вважає, що Путін не доживе до осе...

"Корупція на довідках? Чим небезпечна заборона чоловікам виїжджати за межі місця проживання", - експерт

середа, 6 липень 2022, 10:28

"Рішення про заборону чоловікам виїжджати за межі населеного пункту проживання наштовхує на дуже тяжкі роздуми. У такі моменти розумієш, що шлях військової технократії нам абсолютно не підходить. Замість ефективної моделі розвитку отримаємо поразку у п...