"Повноцінне місто під Москвою": Злий Одесит розповів про підземні спецукриття Путіна

Точно відомо, що у Москві бункер розміщений безпосередньо під Кремлем. Також диктатор Володимир Путін має сховище в Ново-Огарьово - в резиденції вищих урядових осіб РФ, що за 10 км від столиці. Про підземні спецукриття президента РФ розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

"Це (бункер під Кремлем - Ред.) досить серйозний і великий об'єкт, що має забезпечення киснем, енергетичне й водозабезпечення та інше. Таким чином це повноцінне місто під Москвою", - каже експерт.

Натомість два роки тому, навесні 2020-го під час пандемії коронавірусу, керівник Кремля фактично одразу відправився до Ново-Огарьово. Зі слів Коваленка, Путін понад рік був саме в цьому бункері й вкрай рідко з нього виходив. Залишав укриття диктатор, коли вирушав на публічні заходи чи події, що підлаштовували саме під нього.

"Тоді це вказувало на те, наскільки він перелякана людина. До того ж це перший бункер Путіна, що можна було побачити й зрозуміти, що там облаштовано імітацію кабінету. Крім того, стає зрозуміло, що це на 100% підземний бункер, що гарантує умовну безпеку навіть у випадку нанесення якогось удару", - розповів експерт.

Він каже, що саме така інформація підтверджує те, що фактично кожен держоб'єкт, що використовувавали ще в СРСР представниками влади, мав бункерну систему.

"Тобто всі ці дачі, будиночки тощо так чи інакше мали можливості зі збереження життя людей, які перебували при владі. Фактично, кожен із них мав бункер", - каже військово-політичний оглядач.

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В принципі битву радянської техніки з Абрамсами ми вже бачили. Але повторення - мати навчання", - Аркадій Бабченко

середа, 8 лютий 2023, 19:59

"У світі просто не існує техніки, яка здатна протистояти кумулятивній зброї. Принаймні у бічну проєкцію. Сучасна ПТУР пробиває у бік будь-який танк. Та навіть не сучасний. Навіть ще радянської розробки. Тому чергове очікування шапкозакидання, що ось те...

Хто б уже помовчав...

середа, 8 лютий 2023, 19:36

Відверто. Не можу приховати, що після вчорашньої (7 лютого ц.р.) моєї публікації про те, як і за яких умов довелося добитися того, що ім’я українського благодійника і публіциста, активного поборника української мови й культури Євгена Чикаленка нарешті ...