"Ви вже вибачте, але перед днем "побєдобєсія" трохи понабридаю ексурсами туди, у ту війну. Адже радянські міфи про "вєликую" та ще й "отєчєственную" живі досі... " - пише письменник та журналіст Павло Бондаренко, передають Патріоти України.
"Я завжди питав носїв "скрєп": ви кричите "можемповторіть", але що саме ви збираєтеся повторювати? Нікому не потрібний штурм оточеної у Сталінграді армії Паулюса, яку радянський генерал Чуйков назвав "табором озброєних полонених"? Генерали пропонували Сталіну не атакувати Сталінград, а удушити німців блокадою. Але той наполіг на штурмі. Який обійшовся у десятки тисяч убитих радянських солдатиків.
Або ви збираєтеся повторити злочинне форсування Дніпра на дошках і набитих соломою речмішках та штурм Києва, коли у бій кинули десятки тисяч непідготовлених, щойно мобілізованих мужиків, яких навіть у військове не перевдягли? Невже не можна було відкласти та ретельно підготуватися? Яка різниця - візьмуть Київ 7 листопада чи 27-го? Але товаришам комуністам потрібна була перемога "до дати". Втрати Червоної Армії склали понад 118 тисяч проти 17 тисяч у німців.
Блоковане угрупування німців в Курляндії ("Курляндський котел") навіть не генерали, а прості радянські солдати називали "табором озброєних військовополонених". Але на масований штурм цього "табору" радянські війська з 10 жовтня 1944 по 10 травня 1945 року ходили шість разів, проте так і не змогли той котел ліквідувати. Загальні радянські втрати склали понад 160 тисяч солдатів і офіцерів.
Або ви можете повторити злочинний, нікому не потрібний штурм вже оточеного Берліна, якому не було на що сподіватися? Зовнішнє коло оточення було у 80-120 кілометрах на захід. Тут Жуков за наказом Сталіна угробив від 80 до 100 тисяч своїх солдатів. Просто аби зробити кремлівському диктатору подарунок до 1 травня. І то не вийшло.
А потім "можемповторителі" кричать, що їхні діди зробили вирішальний внесок у війні: бачите, скільки ми солдат своїх поклали? А скільки сіл та міст було у нас зруйновано? Щоправда, скромно мовчать про те, що більшість не німці зруйнували, а самі ж комуністи. Можна згадати варварське знищення сотень будівель у Києві восени 1941 року. Теж можете повторити те, що робила Зоя Космодем`янська та браві хлопці Кудрі, Голдовича, Старінова? До слова, варварська середньовічна тактика "спаленої землі", яку росіяни застосовують і зараз в Україні, з 1907 року вважається воєнним злочином.
І вони таки повторюють. Пройшло майже 80 років, а в них нічого не помінялося. І недаремно Бахмут зараз називають "другим Сталінградом". "Повторітєлі"..." – пише Павло Бондаренко.
Начальник навчального центру професійної підготовки Управління державної охорони Максим Романчук дбає про безпеку перших осіб держави більш як 20 років. За цей час довелося попереджувати замахи та численні провокації. Однак траплялися і курйозні випадк...
Україна втратила місто Бахмут в тому числі через відсустність взаємодії між ротними, комбатами, комбригами і так далі, які не доповідали про втрачені позиції. Про це заявив снайпер, офіцер і бойовий командир ДПСУ Дмитро Полончак, передають Патріоти Укр...