Наш правий фланг Великої Новосілки (ВН) продовжує сипатися.
Своєю чергою, ВН це фланг одночасно для Курахового та Гуляйполя.
Якщо у ворога вдасться її захопити - йому буде дуже зручно діяти в напрямку цих двох міст.
Про лівий фланг ВН вже не говорю - він втрачений у тих параметрах, що ворог ВЖЕ приступитив до "вирішення проблеми" з с. Роздольне та рухатися на захід у бік с. Новий Комар.
А це означає наявність критичних проблем прямо зараз!
На правому фланзі окупанти дотисли Новодарівку та просунулись на 1 км північніше Рівнополя у бік Новосілки.
Якщо ворог одночасно захопить Новосілку та Новий Комар - то Велика Новосілка опиниться в оточенні.
Я сподіваюся, що цього не буде допущено, і просто повториться Вугледар.
На жаль, ми там не змогли створити ворогу умови, щоб він був вимушений штурмувати в лобову.
А тому окупант хоче просто оточити, щоб ми відійшли під цією загрозою.
Після втрати Великої Новосілки відразу ж просяде Гуляйполе, яке "потягне" за собою й Оріхів.
Перспективи не дуже, як бачите.
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...