
Російська пропаганда навмисно "вкидує" ІПСО про ймовірний "наступ" окупантів на Харків, Херсон, Суми чи Київ. Для чого ворог це робить і що задумали в Москві, пояснив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО, лейтенант Андрій Коваленко, передають Патріоти України.
"Зараз цивільних взагалі обробляють оцими "іпсохами". Вони промацують не лише фронт, вони промацують реакцію населення на певні речі. Вкидають про Харків, про наступ, про оточення", – сказав Коваленко.
Він нагадав про фейкові повідомлення від ДСНС про "евакуація з Харкова", які виявилися ворожою ІПСО. Схожі фейки закидали для жителів Чернігова, Сум, Києва. На думку керівника ЦПД, такими "вкидами" росіяни хочуть призвести до того, щоб якнайбільше людей виїхало з міст і була паніка.
"І таким чином вони розмивають сприйняття: люди не розуміють, а звідки ж вони наступатимуть. З іншого боку, ось ця залізниця... яку вони тягнуть до Криму, південна і там... вони також створюють певне бачення для наших військових, що вони можуть і там десь накопичити... Але, звісно ж, основний удар, особисто як я бачу, його буде завдано все ж таки – Вугледар, Часів Яр, Краматорськ і Куп'янський напрямок", – підсумував Андрій Коваленко.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...