
Увечері 18 березня біля будівлі американського посольства у Москві почався демонтаж літер "ZVO", що стали "символом військового вторгнення в Україну". Відповідне відео поширилось у мережі після розмови президента США та диктатора РФ. Про це повідомляє український журналіст Денис Казанський, посилаючись на російські пабліки, передають Патріоти України.
"У Москві відразу після переговорів із Трампом стали демонтувати інсталяцію Z V O біля посольства США", - повідомив він.
Українські пабліки стверджують, що росіяни вчинили показово. Водночас російський пропагандистський Telegram-канал Mash запевнив, що демонтаж співпав з переговорами. Їх зняли, щоб почистити та вивісити знову.
"Вечірній телеграм вибухнув від видосиків із літерами Z O V біля американського посольства в Москві, які екстрено почали прибирати відразу після переговорів Путіна та Трампа. Колеги, видихаємо, так співпало. Літери полагодять, почистять і поставлять на місце до 9 травня. Або 12 червня, якщо без напруження", - повідомив паблік, не наводячи джерела такого твердження.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...