"Про Київ, Харків, Суми, Чернігів забудьте": Жданов оцінив ризик повторної атаки РФ на міста України

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов оцінив ризики нового наступу армії РФ на Київ і Харків. За його словами, на сьогоднішній момент прямої загрози не існує, передають Патріоти України.

"Про Київ, Харків, Суми, Чернігів забудьте. Ми будемо про це говорити, коли РФ буде накопичувати ресурси на цих напрямках. Сьогодні там немає військ, нічим наступати", - сказав Жданов в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

Експерт зазначив, що на даний момент є по кілька батальйонів на прикриття російського державного кордону – в Курській, Брянській та Бєлгородській областях.

"Але максимум, на що вони здатні – це провести розвідку боєм, тобто збройна провокація на кордоні. На білоруському кордоні стоїть до шести батальйонних тактичних груп, а російських військ там взагалі немає", - сказав Жданов.

На думку експерта, зараз питання повторної атаки окупантів на Київ, Харків, Суми та Чернігів можна зняти з порядку денного, але остаточно викреслювати все ж таки не варто.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не витримали пекла подарованого недоімперією зла: Двоє окупантів синхронно застрелилися із автоматів на полі бою поблизу Гуляйполя (вiдео)

четвер, 8 січень 2026, 7:54

У мережі опублікований відеозапис, на якому двоє окупантів укорочують собі віку на полі бою поблизу Гуляйполя на Запоріжжі. На записі видно, як росіяни влаштувалися неподалік один одного і синхронно вистрілили кожен собі у голову із автомата.

Народні прикмети на 8 січня. Прощання зі Святками. Як спрадавна проводили цей день українці, аби мати запоруку на здоров'я та щастя своїх дітей

четвер, 8 січень 2026, 7:09

Християни східного обряду 8 січня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Георгія Хозевіта і Сповідника Еміліана, Чудотворця Григорія Києво-Печерського, а також мучениць Василини і Маріоніли. . Наші предки в цей день остаточно прощалися зі Святк...