
Голова словацької партії "Глас", експрем'єр Словаччини Петер Пеллегріні заявив, що про військову допомогу Україні "більше не йдеться". Про це повідомляє Dennikn, передають Патріоти України.
За словами політика, про військову допомогу Києву "більше не йдеться", оскільки на його думку, Словаччині "більше нічого відправити" Україні. Водночас, Пеллегріні заявив, що підтримує комерційні контракти на виробництво зброї та боєприпасів, які виконуються словацькими збройовими заводами. Він вважає важливим, щоб люди мали роботу, і не вирішує, чи піде ця продукція в Україну чи в інші країни.
Також у виданні пишуть, що нова влада "хоче максимально перевірити, чи була законною попередня військова допомога, надана Україні".
Зауважимо, що партія "Глас" експрем’єра Петера Пеллегріні набрала 14,96% голосів на парламентських виборах, зайнявши третє місце. На думку експертів, ця партія може вступити в коаліцію як з прозахідними, так і проросійськими силами.
"Наразі результати показують, що "Глас" буде партією, без якої неможливо сформувати будь-який нормальний, дієвий коаліційний уряд", — сказав Пеллегріні, додавши, що партія "прийме правильне рішення", щоб увійти до складу уряду. що виведе Словаччину з "занепаду та кризи, в які нас (попередні лідери країни) втягнули".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...