"Про жодну здачу нашої держави Путіну не йдеться. Навпаки, коло навколо Кремля поступово стискається", - український дипломат

"Судячи по повідомленням в ЗМІ, зустріч Президента США Джо Байдена з Канцлерин ФРН Ангелой Меркель пройшла успішна. Після укладення Атлантичної Хартії з острівною Великою Британією, остаточно закріплено факт відновлення стійкого союзу і з континентальною Європою. Вашингтонська декларація - тому підтвердження (лінк у першому коменті)", - пише дипломат Вадим Трюхан на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"І хай нікого не вводить в оману те, що підписант лиш один від Європи. Німеччина - це економіка номер 1 в ЄС і країна, яка була і ще довго буде політичним важковаговиком і справжнім локомотивом всіх глобальних рухів і реформ на нашому континенті. І це слід враховувати.

Для України це гарна новина. Про жодну здачу нашої держави Путіну не йдеться. Навпаки, коло навколо Кремля поступово стискається".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Подарували хлопцю... Т-74

середа, 20 жовтень 2021, 19:22

Той кумедний, ''непутьовий'' комсомол... А це і є герб знатних Івашковець, нині Жмеринського району Вінниччини. Шляховий вказівник на в'їзді до села. Олександр Горобець, письменник.

Ніч під золотою динею

середа, 20 жовтень 2021, 19:11

Чудеса у небесах. Напевне, в половині дванадцятої 29 вересня ц.р., коли в нашому домі вирішили лягати спати, хтось гукнув: «А погляньте у вікно… і вимкніть світло…». Олександр Горобець, письменник.