​"Продає свою третьосортну кінопродукцію за поребрик": Карл Волох розкритикував Зеленського за атаку на мовний закон через кварталівський "шкурняк"

Українсько-ізраїльський економіст Карл Волох наголошує у себе в Facebook, що кожному з нас варто просто уявити собі і задуматися. На одній шальці терезів - мовний закон, як виправлення багатовікової несправедливості й образи, стовп націєтворення і розраду багатомільйонного народу в центрі Європи. На іншій - «шкурняк» однієї конкретної людини, який продає свою третьосортну кінопродукцію за поребрик і який так радіє останні місяці зростанням рейтингу з тих пір, як став вдавати патріота і нібито відстоювати державні інтереси, зазначають Патріоти України.

«Просто уявіть собі. На одній шальці терезів - мовний закон, як виправлення кількасотлітньої несправедливості й кривди, стовп творення нації й розрада багатомільйонного народу в центрі Європи. На іншій - «шкурняк» однієї конкретної людини, котра продає свою третьосортну кінопродукцію за поребрик (і котра так тішиться останніми місяцями зростанням рейтингу відтоді, як став удавати патріота). І всі його потенційні втрати коштуватимуть від сили кілька мільйонів баксів протягом років.

Та шкурний інтерес легко переважає - навіть при тому, що сховати це (на відміну від інших корупційних оборудок) ніяк не вдається і супроводжується все масштабною тривалою публічною ганьбою.

Ну яке ж воно дріб‘язкове, фальшиве і нікчемне…»

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Де ж ви були так довго, хлопці?!": Як у звільнених селищах Херсонщини зустрічають ЗСУ (відео)

середа, 5 жовтень 2022, 0:15

"Де ж ви були так довго, хлопці?! Рідненькі наші! - Слава Україні! - Ой, як ми вже соскучилися за всім оцим...": Новопетрівка на херсонській Бериславщині зустрічає українських визволителів сльозами і жовтими яблуками", - написав політтехнолог Олексій Г...

Звільнена Харківщина: У катівні окупантів знайшли коробку вирваних зубних протезів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 0:00

"Звільнена Харківщина. Село Піски-Радьківські - на березі Осколу, за 2,5 км від межі з Донецькою областю. Коробка вирваних зубних протезів. Знайшли в катівні окупантів. Повідомив начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов"...