
Українська армія має чергові успіхи на полі болі бою. На Бердянському та Мелітопольському напрямках Збройні Сили зайшли на першу лінію оборони росіян.
Це 24 Каналу прокоментував заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь. Він додав, що українські війська пройшли один з найскладніших етапів – смугу забезпечення. Тепер ЗСУ виходять на лінії оборони, де розташовані окупанти.
"Насправді інформація різна. Дехто неофіційно говорить про те, що у деяких місцях вже перша лінія пройдена і на певних ділянках українські війська виходять на другу. Але є офіційна інформація, ми нею оперуємо", – мовив Самусь.
Українські бійці пройшли важку смугу забезпечення. Вона призначена для того, коли наступаючі війська зав'язнуть у мінних полях, інженерних загородженнях тощо, то артилерія противника накриває їх.
"Це дуже важко пройти, перш ніж дійти до першої лінії оборони, де розташовані війська противника", – зазначив заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння.

24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...