
Українська армія має чергові успіхи на полі болі бою. На Бердянському та Мелітопольському напрямках Збройні Сили зайшли на першу лінію оборони росіян.
Це 24 Каналу прокоментував заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь. Він додав, що українські війська пройшли один з найскладніших етапів – смугу забезпечення. Тепер ЗСУ виходять на лінії оборони, де розташовані окупанти.
"Насправді інформація різна. Дехто неофіційно говорить про те, що у деяких місцях вже перша лінія пройдена і на певних ділянках українські війська виходять на другу. Але є офіційна інформація, ми нею оперуємо", – мовив Самусь.
Українські бійці пройшли важку смугу забезпечення. Вона призначена для того, коли наступаючі війська зав'язнуть у мінних полях, інженерних загородженнях тощо, то артилерія противника накриває їх.
"Це дуже важко пройти, перш ніж дійти до першої лінії оборони, де розташовані війська противника", – зазначив заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння.

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...