
Країна-агресорка РФ продовжує вербувати людей на війну проти України. Як наслідок – на фронті з'явилися бойовики із Куби. Про це повідомляє Telegram-канал "InformNapalm", передають Патріоти України.
Як встановили розслідувачі, військкомат міста Тула завербував одного громадянина Колумбії. Усього вдалося встановити особи близько 200 бойовиків. "Кубінська влада після резонансу публікацій заявила, що перекрила канал торгівлі людьми і переміщення найманців до Росії для участі у війні проти України. Згідно з контрактом, міноборони РФ пообіцяло платити кубинцям близько 2 тис. доларів на місяць. Цікаво, що російські окупанти не приховують присутність кубинців у своїх позиціях, а навіть навпаки, публікують відео з іноземними найманцями", - йдеться у повідомленні.
Зрештою вдалося "зловити" двох кубинців, які вже воюють на Донецькому напрямку. Поки що їх використовували для примітивної пропаганди, яка нібито "Росії підтримує весь світ".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...