Російські пропагандисти зняли пафосний ролик про бойове застосування "аналоговнєтного" танка Т-90М "Прорив", але випадково розкрили системну проблему російської армії. Про це пише військовий аналітик Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
"Російські журналісти показали те, що "не маючий аналогів у світі", найдорожчий і найсучасніший танк в російських військах використовується в якості... артилерії", - пише він.
Коваленко зазначає, що в ролику добре видно положення танкового ствола під час стрільби – він вказує, що вогонь ведеться по навісній траєкторії, а не прямою наводкою.
"Цей репортаж лише підтвердив той факт, що у РОВ великі проблеми з артилерією і забезпеченням її боєкомплектом. Більш того, саме застосування Т-90М з такою метою говорить і про обмежені можливості застосування інших модифікацій танків, наприклад, Т-72 або навіть Т-62, через і їхній брак в підрозділах", - говорить аналітик.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...