"Пропагандист Кремля Соловйов пригрозив ракетним ударом по всій Україні", - політтехнолог Голобуцький

"Кремлівський пропагандист Владімір Соловйов сьогодні на "Россия 1" заявив, що в 2014-му українці воювали з "шахтарями" (ну, хоч не з "бурятськими трактористами"), а тепер будь-який порух України в бік деокупації Донбасу спричинить ракетний удар Росії по всій території України", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"У вас вся Украина так думает, вы реально хотите воевать? Вы понимаете, что как только вы дёрнетесь, это не будет 2014 год, когда вы попытались драться с шахтёрами. Вы понимаете, что будет нанесён ракетный удар на всю глубину размещение военной инфраструктуры армии, которая позволит себе напасть на Россию или российских граждан? Вы осознаёте, что американцы честно говорят, что Россия обладает невероятно мощной армией, они заявляют это прямо. Вы реально хотите уничтожить государственность Украины и пожертвовать не десятками, а сотнями жизней украинцев?", - заявив Соловйов.

--
Цікаві тренди панують в Кремлі останні тижні. То вони переконують німців, що поляки - їхні вороги, бо "нелюдськи ґвалтували" німкень 1945-го, то переконують французів, що США і Велика Британія тепер проти них через розірвання військового контракту. Тепер старанно переконують нас, що США, фактично, здали нас на милість Росії, бо в неї "неймовірно потужна армія", якій США не хочуть програвати.
Неоригінально. Чи це такий хитрий хід через заяви міжнародної спільноти про невизнання виборів до Ґосдуми, бо голосували і окуповані території? Мовляв, всі злякаються - і негайно нова Ґосдума, обрана в тому числі в Криму і ОРДЛО, стане легітимною".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вакцинальна кампанія: як владі завоювати довіру людей

субота, 23 жовтень 2021, 23:10

Про побічні реакції та антиваксів. Минуло майже два роки відтоді, як ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу. Майже рік у світі тривають вакцинальні кампанії. В Україні — вісім місяців. За цей час (на 18 жовтня) вдалося щепити лише трохи більше 6,5 мільйо...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо