"Пропагандист Кремля запропонував видати Протасєвіча "ДНР", - політтехнолог Голобуцький

"Кремлівський пропагандист Соловйов сьогодні в ефірі "Россия-1" запропонував видати Протасєвіча "ДНР": "А вот бы его выдали в ДНР! Чтобы его там и судили за преступления, совершённые против народа Донбасса. Было бы, кстати, показательно и красиво", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Чи то Протасєвіч з якоїсь причини викликає дійсно люту ненависть в Кремля і Лукашенка, чи то просто час підгодовувати ручних людожерів "ЛДНР", а українських полонених бракує", - додав політтехнолог.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Між вогнем і парканом з колючого дроту: Стадо оленів чудом врятувалося з вогняної пастки (відео)

четвер, 5 серпень 2021, 7:50

Олені злякано металися з боку в бік і не знали, куди їм подітися. В американському штаті Монтана стадо оленів потрапило в пастку між вогнем і парканом з колючого дроту. Про це повідомляє Telegram-канал Life SHOT, інформують Патріоти України. . Відзнач...

Суто українські предмети побуту, які використовуються і на сьогодні (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 7:30

Навіть прості побутові речі використовували сторіччя тому. Творці велосипеда чи літака справді мали докласти багато зусиль, щоб втілити задум в життя. А от зараз придумати щось просте й величне складніше. Навіть прості побутові речі використовували ст...