Пророцтва відомої грузинської провидиці на 2022 рік могли стосуватися Запорізької АЕС

Грузинська провидиця Лела Какулія у травні 2022 року передбачала певні події на території України, наслідки від яких затьмарять чорнобильську катастрофу. Ці слова можуть стосуватися нинішньої ситуації навколо Запорізької АЕС, зазначають Патріоти України.

Жінка прямо не говорила про якісь надзвичайні події. Але вона натякнула, що очікує на українців найближчим часом. "У країні відбуваються події, які призводять до ще більшого отруєння довкілля, ніж раніше в українському Чорнобилі", – сказала Лела.

Водночас вона дала втішний прогноз щодо війни. Провидиця переконана, що найближчим часом влада Росії зміниться, що приведе до поновлення дипломатії і припинення бойових дій. Жінка впевнена, що Україна поверне усі свої території, включно з тимчасово окупованими частинами Донецької та Луганської областей і Кримом.

На її думку, зміни почнуться зі смертей кількох російських посадовців найвищого рівня, "чия політика завела країну в глухий кут". Лела не уточнила, про кого саме йдеться. Можливо, серед них є імʼя нещодавно померлого прокремлівського політика Володимира Жириновського, який протягом багатьох років пропагував війну проти народу України.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Іранські" дрони атакують: Серія вибухів пролунала в Одесі, у небі видно та чутно ворожі "герані"

неділя, 25 вересень 2022, 8:15

"В Одесі пролунала серія вибухів. У небі видно та чутно дрони. У місті та області оголошена повітряна тривога", - йдеться в повідомленні 'Суспільного'. Як в подальшому повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук, влучання дрона-ка...

Що робити, коли отримав повістку на війну з Україною, - Рибніков

неділя, 25 вересень 2022, 1:00

(ексклюзивна пам’ятка для мешканців Москви). Найголовніше, не засмучуйтесь, а то захворієте й помрете раніше, ніж на вас витратять ракету «Хаймарса». Знайте, що чим хуткіше й болісніше ви розпрощаєтеся з життям, тим хуткіше і болісніше ви розпрощаєтеся...