
Російські загарбники використовують реактивні системи залпового вогню "Град" для відбиття атак морських дронів у тимчасово окупованому Криму.

Агенти кримськотатарського та українського партизанського руху "АТЕШ" провели спостереження в бухтах Севастополя й виявили, що там застосовують БМ-21 "Град" і ЗРК "ТОР" для відбиття повітряних і морських ударів Сил оборони України. Про це рух "АТЕШ" повідомляє у Telegram.

"За нашою інформацією, вони намагаються використовувати "Град", головним чином, з метою знищення морських дронів, які використовуються Сили оборони України для ураження кораблів Чорноморського флоту РФ. Як показує практика, така тактика частіше не спрацьовує ніж навпаки", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, раніше агенти руху зафіксували великий десантний корабель біля Графської пристані. За даними партизанів, періодично спостерігається переміщення суден у бухтах та вихід катерів берегової охорони на патрулювання.

"Ми ведемо активне спостереження за та продовжуємо передавати зібрану інформацію СОУ для якнайшвидшого та повного витіснення окупантів з Чорного моря та Криму", - зазначили агенти "АТЕШ"
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...