Просте запитання 5-річного сина про війну загнало відомого українського телеведучого в глухий кут (відео)

Відомий український телеведучий Олександр Педан розповів, як на війну в Україні реагує його п'ятирічний син Марік. Шоумен намагається спілкуватися з дитиною як із дорослим, пояснюючи все, що відбувається на його Батьківщині. Однак на просте запитання "Чому росіяни на нас нападають?" артист так і не зміг знайти відповіді, передають Патріоти України.

Про це Педан розповів в інтерв'ю Сергію Нікітюку для YouTube проєкту "Нового каналу". Він зізнався, що в перші дні вторгненням з малюком було непросто – він нервував і не міг впоратися з емоціями. Незабаром батьки змогли знайти підхід до сина.

"24 лютого ми розбудили Маріка і сказали: "У нас пригода! Їдемо до бабусі". Малий був заряджений. А потім 18 годин шляху з Києва до Хмельницького… Згодом, коли ми їхали розбитою дорогою, Марік запитав: "Тату, а це нас бомблять?" Мені стало справді страшно. Дитина, з якою ми не говорили про війну, запитала, чи нас бомбили", – поділився ведучий.

Зараз зірковий тато намагається більше часу проводити із сином: грає з ним в активні ігри на вулиці та просто спілкується. Це допомагає хлопцеві не забувати про своє безтурботне дитинство. Крім того, у Хмельницькому під час повітряних тривог у бомбосховищі Марік познайомився з одноліткою. Новий друг приходив до родини Педана в гості.

Незважаючи на те, що Маріку лише 5 років, він уже все розуміє і серйозно ставиться до теми війни в Україні. Єдине питання, на яке ні він, ні його тато так і не знайшли відповіді: "Чому на нас нападають?"

"Зараз у сина проскакують різні фразочки. Наприклад, ми їдемо десь, а в нього в руках невеличкий ліхтарик. Я кажу: "Марік, ти ж знаєш, що ним не можна світити в очі. Це дуже небезпечно". А він мені: "А рашанцям можна?" У нього періодично проглядається посил, що це погані люди. Зупиняю його й пояснюю, що мирних ми не б’ємо, вбиваємо тільки тих, хто на нас нападає. Я абсолютно відвертий з ним. Кажу, що в нас зараз йде війна. Єдине, найпростіше запитання від п’ятирічної дитини, на яке я не можу дати відповідь, це: "А чому вони на нас нападають?" Це жахає. У мене і для себе немає цієї відповіді. На жаль", – прокоментував телеведучий.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

"В истории России никогда так безудержно не хвастались своей мощью, не пытались так унизить соперников, как перед национальными катастрофами", - Ігор Ейдман

понеділок, 27 червень 2022, 20:59

"Этот пост я опубликовал здесь ровно год назад. Тогда запах грядущей катастрофы уже можно было почувствовать. Сейчас она идёт полным ходом. Как я и предполагал, не вышло ни малой крови, ни могучего удара. Безумная бойня идёт к катастрофическому финалу"...