"Просто глава": Стрєлков показав кумедне фото ватажка терористів Пушиліна

Російський терорист розкритикував свого "колегу"...

Ігор Стрєлков-Гіркін

Між колишніми соратниками з числа російських найманців терористичної "ДНР" триває серія конфліктів і сварок: перший ватажок "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакте опублікував фотографію чинного ватажка Дениса Пушиліна і розкритикував його зовнішній вигляд, передають Патріоти України.

Користувачі мережі не відразу впізнали на фотографії Пушиліна, оскільки той сильно погладшав за кілька останніх місяців.

Фотографію, на якій Пушилін грає в футбол в одному зі спортивних залів Донецька, він супроводив коментарем про те, що той виглядає смішно і жалюгідно.

Присутні на сторінці Стрєлкова російські патріоти також вражені зовнішнім виглядом Пушиліна, який ще кілька років тому, до початку війни на Донбасі підробляв у фірмі з такою сумнівною репутацією МММ. Згодом він вселився в чужий будинок одного з бізнесменів, що виїхав з Донецька, і зайняв пост ватажка терористів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Приклад ідетальної взаємодії: Дроноводи НГУ разом бойовою авіацією організували окупантам "багатоходовочку" в результаті якої послідовно вразили ППО «Бук-М3» і пункти управління окупантів (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:50

Аби знищити ретельно приховані штаби окупаційних військ їх мало виявити, важливо відпрацювати комплекс заходів, аби знищити жирну ціль звівши ризики для учасників операції до мінімуму. Про одну з таких успішних операцій розповідає військовий та журналі...

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов